Dvojí život

Dotaz vložen 7. 10. 2017 v 14:17

Řeším to skoro celý život nevyznám se v sobě, k ženám mám kladný vztah ale ony ke mě asi ne, vzrušovalo se oblékat se jako žena chvíli jí být ale jsem muž a stejné pohlaví mne nepřitahuje, nikdy jsem neměl pohlavní styk ženy se mi líbí ale nevím jak si je získat a teď prodělávám andropauzu a nevím kam patřím, jsem zoufalý.

MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

zdá se, že Váš problém je transvestismus. Transvestita touží oblékat se jako žena, ale je heterosexuálně orientován. Někdy má takový muž štěstí, že potká ženu, která jeho zálibu akceptuje. To asi není Váš případ.

Píšete o andropauze, tedy odhaduji, že jste asi staší muž. Takže sexualita by Vás už měla přestat trápit. Pokud se v soukromí oblékáte jako žena,ničemu to přece nevadí. Pokud Vás trápí osamělost, pak bych navrhoval dát si inzerát na internetu.  a tam popsat Váš problém. Je spousta žen, které by Vás braly, ale člověk se s nimi nepotká. A na internetu je těch kontaktů nekonečné množství.

Pokud Vás trápí, že nevíte, kam patříte, tedy nyní víte, že patříte mezi transvestity. Není to žádná tragédie, nejste v tom sám. Několik transvestitů mám mezi svými pacienty a žijí docela spokojený život.

MUDr. Antonín Brzek

Diskuze k dotazu

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.